тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Корисно знати


Одяг для новонародженого – вибираємо перший гардероб малюка!
29 Жовтня 2018

Одяг для новонародженого – вибираємо перший гардероб малюка!

Кожна майбутня матуся з трепетом вибирає перший одяг для новонародженого. Різноманітні шапочки та крихітні пінетки, бодіки та чоловічки викликають захват. Як стриматися, щоб не купити усе?

#ЗнайНаших!
18 Жовтня 2018

#ЗнайНаших!

жовтня ПП «Тигрес» відсвяткувало ювілей:  15 років успіху! І усі ці роки Качина Світлана Євгенівна – частина  дружнього колективу. Спочатку працювала декоратором, нині вона – старший інспектор контролю якості.

Пірамідка ТМ Tigres  - виховуємо генія з пелюшок!
12 Жовтня 2018

Пірамідка ТМ Tigres - виховуємо генія з пелюшок!

Ваш малюк активно досліджує навколишній світ і вже пробує самостійно сидіти?  Саме час придбати пірамідку! Це чудова розвиваюча іграшка для найменших. Вона складається з різнокольорових кілець різного розміру, нанизаних на основу з підставкою та ковпачком оптічної форми.

«SuperMama Сlub»: компанія «Тигрес» влаштувала сімейне свято!
22 Травня 2018

«SuperMama Сlub»: компанія «Тигрес» влаштувала сімейне свято!

Понад півсотні сімей відвідали івент SuperMama club, який відбувся у торговому домі Тигрес у День Матері. Це проект Компанія Тигрес покликаний інформувати майбутніх батьків про кращі товари та послуги для мам та малюків.

Подушки ТМ Тигрес – відмінний декор дитячої кімнати!
18 Квітня 2018

Подушки ТМ Тигрес – відмінний декор дитячої кімнати!

У своїй кімнаті дитина проводить зачну частину часу. Тут вона грається, вчиться, відпочиває. Психологи запевняють що для гармонійного особистісного розвитку важливо, щоб кімната створювала відчуття безпеки, а інтер’єр відповідав віку.

Попередня  1 2 3 4 5 6 7 ...