тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Корисно знати


ЧИ ВАРТО БАЛУВАТИ ДІТЕЙ, АБО ТРИ ПОМИЛКИ В ВИХОВАННІ ДИТИНИ
ЧИ ВАРТО БАЛУВАТИ ДІТЕЙ, АБО ТРИ ПОМИЛКИ В ВИХОВАННІ ДИТИНИ

ЧИ ВАРТО БАЛУВАТИ ДІТЕЙ, АБО ТРИ ПОМИЛКИ В ВИХОВАННІ ДИТИНИ

Кожна жінка, котра пережила дев’ять місяців вагітності, вперше почула плач своєї крихітки,  побачила перший крок маленької людини та раділа першому зубчику, погодиться: завдяки дітям ми – щасливі! Усі батьки не раз задумувалися про майбутнє своєї дитини. Яким воно буде? Хотілося б, щоб малюк був успішним, знайшов  своє призначення, був щасливим.

Виховуючи дитину, батьки припускаються певних помилок, які в майбутньому можуть завадити людині стати по-справжньому щасливою.

Найперше, дитині потрібна батьківська любов, стовідсоткова і безкомпромісна! Діти у віці 1-2 роки потребують тепла, ласки, уваги.  Для них важливий фізичний контакт з батьками. Якщо в цьому віці дитина проситься на руки, це зовсім не капризи, малюк потребує  уваги. І перша помилка батьків маленьких дітей – це побоюванння розбалувати дитину своєю присутністю та, ласкою. Це хибна думка, тому що дітям не вистачає захищеності. Така людина  може вирости невпевненою в собі та у власних силах.

Друга помилка – це потурання дитині. Малюк щодня пізнає світ. Його цікавить абсолютно все. Дуже важливо, щоб дитина з першим кроком зрозуміла, що існує слово «ні», що є речі чи предмети яких,  не можна. Не можна ані сьогодні, ані завтра. Якщо ж дитині дозволено все, вона стає деспотичною, але від цього не стає щасливою. Рано чи пізно малюк розуміє, що світ зовсім не збирається підлаштовуватися під всі його бажання і капризи. Така дитина важко проходить адаптаційний період в садочку, адже там вперше поруч немає батьків, котрі  готові задовольняти усі його бажання з півслова.

Третя помилка – найтиповіша і найпоширеніша – це коли дітей задаровують непотрібними подарунками. При цьому батьки часто орієнтуються не на справжні потреби дитини. Просто відкуповуються від малюка, обділяючи своєю увагою. Така іграшка зазвичай  дуже швидко набридає і дитині стає нудно. Щоб іграшка подобалась, вона повинна відповідати віковим потребам дитини. Найменшим – потрібні розвиваючі іграшки. Вони  необхідні для розвитку мислення, логіки, дрібної  моторики та творчих здібностей. Розвиваючі іграшки «Чарівне відерце», «Тигреня», та «Чарівний куб» дуже корисні для малюка. Підбираючі фігури під отвори, дитина вивчає форми та кольори, логіку та пам’ять. А  «Черепаха-розумаха» познайомить дитину з цифрами та фруктами. Трішки старшим сподобаються мозаїка-пазли «Фантазія» та різноманітні конструктори, з якими можна фантазувати та будувати фігури різних розмірів. За допомогою розвиваючих  іграшок можна не лише познайомити дитину з фігурами та кольорами, а й навіть навчити рахувати. Для цього потрібно подарувати дитині, разом з корисною іграшкою, зовсім трішки свого часу.

    Балуйте малечу корисними іграшками, грайтеся разом з нею, хваліть за найменші досягнення, допомагайте, коли щось не виходить. Тоді ваша дитина виросте впевненою в собі, життєрадісною та успішною. 

http://tigres.ua