тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Корисно знати


Основні проблеми грудного вигодовування і одне просте рішення. Поради від ТМ Тигрес
Основні проблеми грудного вигодовування і одне просте рішення. Поради від ТМ Тигрес

Основні проблеми грудного вигодовування і одне просте рішення. Поради від ТМ Тигрес

Грудне вигодовування - це запорука формування міцного імунітету у дитини. Саме через молоко матері немовля отримає усю необхідну кількість жирів, вуглеводів та мікроелементів, адже у порівнянні із штучними сумішами, які містять до 40 компонентів, у молоці мами їх налічується близько 400.

 

На думку лікарів, це – найкраща їжа для дитини, травлення якої ще добре не налагоджене. Однак, навіть під час такого корисного і, здавалося, природнього процесу можуть виникнути проблеми - погана лактація, надлишок молока, болючий процес зціджування тощо.

Проблеми з лактацією

Часто дитина втомлюється смоктати груди, якщо молока мало. Аби забезпечити маля потрібною кількість їжі мамам радять частіше прикладати немовлят до грудей. Але це не завжди зручно чи в силу певних обставин можливо.

Проблеми також можуть виникнути, якщо молока забагато. Молодим мамам, аби не допустити застійних процесів (лактостазу) потрібно зціджувати молоко. Застій молока може спричинити чималі проблеми під час грудного вигодовування. Якщо вчасно не зреагувати на перші симптоми (підвищення температури, біль у грудях, поява твердих грудок  у грудях) може виникнути мастит – запалення молочної залози.

Впоратися з проблемами лактації мамам допомагає молоковідсмоктувач.

Доведено, що електричний молоковідсмоктувач LOVI Prolactis Medical допомагає вирішити проблеми з лактацією на 85%.

Він забезпечує дбайливий захист лактації. Також перевірено його ефективність при серйозних застійних процесах молока.

Незручність зціджування

Для сучасної активної жінки процес зціджування може приносити багато незручностей. Сьогодні мами, перебуваючи в декретній відпустці, активно займаються своїми справами, не прив’язуючи себе до дому. Відгуки молодих мам свідчать, що апарат для зціджування молока Prolactis Medical дозволяє зробити цей процес значно комфортнішим і швидшим. Кожна мама індивідуально може вибрати силу зціджування. Окрім того, є функція пам’яті, яка запам’ятовує попередній режим (тобто час, ритм і силу зціджування). А сам аксесуар дуже компактний, тому легко поміститься в жіночій сумці.

Біль при зціджуванні

 Молоді мами також знають, що біль при зціджуванні – проблема, яку просто так не замаскуєш. Молковідсмоктувач Лові, навіть, якщо у молодої мами дуже пошкоджені соски, забезпечить безболісне і комфортне зціджування.

Згідно з результатами тестування, відсоткова частка молодих мам, які підтверджують безболісне зціджування за допомогою молоковідсмоктувача Лові складає 95%.

Коліки у немовлят

Однією із причин виникнення коліків у дітей є неправильне техніка при штучному вигодовуванні, коли дитина разом із молоком заковтує повітря. Важливо, щоб пляшка була під кутом 45°.

Окрім того, якщо мама годує маля грудьми і підгодовує з пляшечки, трапляються випадки, коли спробувавши пляшечку дитина, відмовляється від природнього процесу.

Згідно із дослідженнями, ТМ LOVI розробила унікальну пляшечку, яка захищає вроджений рефлекс смоктання. Після використання пляшечки Medical + малюк знову охоче смокче груди.

Важливо, що пляшечка Лови для вигодовування має динамічну соску, яка допомагає формувати навики правильного смоктання. Соска має антиколікову систему виходу повітря, що вбереже вашого малюка від болів у животику.

Правда кількома реченнями!

Лінія для грудного вигодовування Protect Medical + - це без перебільшень вирішення багатьох проблем, які виникають під час грудного вигодовування. Головним доказом цього є – вибір сучасних мам в Україні і за кордоном.

Важливо, що лінія для грудного вигодовування Medical+ розроблялася за участю лікарів-неоналогів та логопедів, яким вдалося відтворити природній процес смоктання.

ТМ LOVI – вибір корпорації Тигрес

Корпорація Тигрес уже багато років працює на ринку виробництва іграшок для дітей. За час свого існування компанія завоювала місце серед потужних конкурентів завдяки принциповій позиції у питаннях якості і безпеки. Зробити світ яскравішим і добріших, а також подбати про здоров’я наших дітей від самого народження – ось головні прагнення корпорації.

Компанія слідкує за розробками закордонного ринку, намагається, аби інноваційні товари потрапляли і до покупців ТМ Тигрес тут, в Україні. Саме тому наші спеціалісти рекомендують мамам серію товарів для грудного вигодовування від ТМ LOVI, аби зробити процес комфортним.

Пляшечки Лові, соски, молоко відсмоктувачі та інші аксесуари серії ви можете замовити в інтернет-магазині Тигрес. Звертайтесь до наших консультантів, вони допоможуть вам з вибором.

Сучасні технології не зупиняються ні на мить. А корпорація Тигрес не припиняє робити свою продукцію кращою і  пропонувати більше, аби наші діти росли здоровими.