игрушки іграшки
тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Корисно знати


Пірамідка ТМ Tigres  - виховуємо генія з пелюшок!
Пірамідка ТМ Tigres - виховуємо генія з пелюшок!

Пірамідка ТМ Tigres  - виховуємо генія з пелюшок!

Ваш малюк активно досліджує навколишній світ і вже пробує самостійно сидіти?  Саме час придбати пірамідку! Це чудова розвиваюча іграшка для найменших. Вона складається з різнокольорових кілець різного розміру, нанизаних на основу з підставкою та ковпачком оптічної форми. Піврічні малюки полюбляють усе «смакувати», однак Ви можете не хвилюватися, адже усі іграшки ТМ Tigres якісні та безпечні!

 

Користь пірамідки  ТМ Tigres  для розвитку дитини від 6 місяців до 2 років

 

  •  Розвивайте дрібну моторику рук. Кільця пірамідки зручно тримати в маленьких долоньках
  •  Нанизуючи різнокольорові кільця на основу, знайомте малюка з кольорами.
  • Розвивайте логічне мислення. Щоб правильно зібрати пірамідку, спочатку потрібно надіти на основу великі кільця, лише потім менші.
  • Вивчайте форми та розміри кілець  
  • Вчіть дитину рахувати, додавати та віднімати кільця
Розвивайте просторову уяву.

 

Пірамідка буде корисною і для піврічних малюків, і для дворічних діток, якщо разом з іграшкою Ви подаруєте трішки свого часу.

Діти  дуже швидко вчаться, а ще швидше ростуть. Обираючи іграшку звертайте увагу на вік дитини на якість й безпеку.  Компанія Тигрес піклується про кожного майбутнього генія. Заходьте на http://tigres.com.ua та обирайте безпечні іграшки  європейської якості від українського виробника.