тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Корисно знати


ПОДАРУЙТЕ ДИТИНІ
ПОДАРУЙТЕ ДИТИНІ "ПІСОЧНУ КАЗКУ"

ПОДАРУЙТЕ ДИТИНІ

  Сонячна й тепла погода – улюблена пора малечі! Адже досхочу можна бавитися на вулиці та гратися в піску! І хоч у наших дітей безліч цікавих іграшок, гра в пісочниці завжди буде найкращою розвагою, яку люблять як малюки, так і дошкільнята.

  Гра з піском не лише цікава, а й корисна. Дітки, що багато бавляться в піску краще та швидше починають розмовляти! Адже, коли малюк перебирає маленькими пальчиками дрібний пісок, у нього розвивається дрібна моторика, яка відповідає за розвиток мови! В пісочниці відбувається найперше знайомство малечі зі своїми однолітками. Це перший маленький коллектив, в якому малюк розширює коло спілкування. Діти разом вчаться гратися та ділитися своїми іграшками.   

  Пісок діє на дітей, наче магніт. Маленькі  рученята самі, мимоволі, починають його пересипати і просіювати, будувати тунелі, гірки, викопувати ямки. А завдяки іграшкам для піску ТМ Тигрес, у малюка з'явиться власний світ, де він фантазуватиме, гратиметься  і, в той же час, вчитиметься будувати різноманітні фігури.

 Найбільше діти люблять робити пасочки та замки. За допомогою відра «Вежа» від ТМ Тигрес можна збудувати цілу фортецю, зліпивши з десяток пасочок незвичної форми! У різноманітних наборах для піску ТМ Тигрес, є декілька формочок для ліплення маленьких пасочок, ситечко, млин для піску, граблі,  лопатка та лійка.

  Найменшим малюкам подобається пересипати пісок. Вони в захваті від спеціальних ситечок, просіваючи крізь які пісок, можна знайти перші дитячі скарби: камінчики різних розмірів та форми. Млин для піску, завдяки спеціальній частині, яка рухається – привертає увагу всіх без виключення. Ним можна бавитися і в піску, і вдома у ванній кімнаті. Підставте його під струмінь води і цілий шквал дитячих емоцій Вам гарантовано.

  Хто сказав, що машинки – іграшки для хлопчиків? Multi truk вантажівка з набором для піску –  універсальна іграшка, яка беззаперечно сподобається і хлопчикам, і дівчаткам. В набір входить: відро, лійка, млин для піску, чотири формочки, лопатка і граблі. З такою іграшкою гра в пісочниці стане справжньою казкою для Вашої дитини!

  Іграшки ТМ Тигрес виготовлені з високоякісної безпечної пластмаси. І не хвилюйтеся, якщо раптом ви забули іграшку на вулиці і вона потрапила під дощ, усі набори для піску стійкі до погодніх умов. Тому зберігати їх можна й на балконі. Та поки триває літній сезон, насолоджуйтеся сонечком та «пісочною казкою» зі своїми малятами! 

http://tigres.ua