тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Корисно знати


Збираємо осінні дари з Gigant Farmer від ТМ Wader
Збираємо осінні дари з Gigant Farmer від ТМ Wader

Збираємо осінні дари з Gigant Farmer від ТМ Wader

Восени дітям важливо більше часу проводити на вулиці, насолоджуючись сонечком. А щоб прогулянки були для малюка не лише корисні, а й цікаві завжди беріть з собою іграшки. Малюки люблять бавитися в піску, однак  у жовтні краще обмежитися прогулянками парком. Візьміть з собою на прогулянку машинки із серії Gigant Farmer від ТМ Wader й дитина із задоволенням назбирає цілий кузов жовтогарячих листочків, каштанів та жолудів.  

   Машинки із серії Gigant Farmer від ТМ Wader – іграшкові велетні, які сподобаються і однорічним малюкам, і дошкільнятам. Вони вражають своїми габаритами. Вантажівку-гіганта дитина може не лише возити , а й кататися самостійно, відштовхуючись ніжками. 

   Gigant Farmer від ТМ Wader – незамінні помічники маленького фермера!

 Діти  люблять повторювати за дорослими. З гігантськими вантажівками    малеча допоможе  збирати осінній врожай.  А ще можна прикріпити й великий причіп з серії з Gigant Farmer  , тоді малечі знадобиться допомога тата, адже іграшкові велетні витримують навантаження у 150кг! Уявіть, скільки овочів можна привезти з поля! Іграшка не лише міцна, а й абсолютно безпечна, бо виготовлена з сертифікованих матеріалів. І не хвилюйтеся, якщо раптом маленький фермер забуде її на вулиці й піде дощ – усі іграшки ТМ Wader стійкі до погодніх умов.

  Насолоджуйтесь осінню з Gigant Farmer від ТМ Wader , виховуючи в малечі любов до природи.