тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

загальна


28 Грудня 2018

ТОП 5 розвиваючих іграшок 2018р

Гра для дитини, не просто розвага! Граючись, малюки розвиваються та пізнають світ, Ми обрали для Вас ТОП 5 розвиваючих іграшкок ТМ Tigres за версією наших покупців! № 1   Пірамідка ТМ Tigres Пірамідка - чудова розвиваюча іграшка для найменших.

24 Грудня 2018

Подушки підголовники ТМ Tigres – подорожуйте комфортно!

Ви збираєтеся у подорож і вже написали список усіх необхідних речей? Перегляньте його уважно.  Сподіваємось , Ви не забули про  подушки-підголовники для комфортної подорожі? Те, що  підголовник  незамінний в дорозі знають  бувалі мандрівники.

21 Грудня 2018

М’яка іграшка ТМ Тigres – подаруйте дитині кращого друга!

Новорічні свята – час  подарунків! Ви збираєтеся в гості й не знаєте, що подарувати дитині? Сьогодні магазини іграшок переповнені різноманітними конструкторами, трансформерами, машинками та ляльками з сотнями аксесуарів. Іграшкова індустрія щороку дивує нас новими моделями.

ТМ Тigres – помічник святого Миколая!
30 Листопада 2018

ТМ Тigres – помічник святого Миколая!

  Незабаром найулюбленіше свято дітлахів – день святого Миколая. Малюки пишуть листи із замовленням подарунків. Щоб не розчаровувати малечу у всесильному святому  ви можете підготуватися заздалегідь та допомогти обрати подарунки під подушку. Пишемо листа Миколаю разом!

26 Листопада 2018

Перший посуд малюка - вчимося їсти самостійно!

Вашому малюку скоро шість місяців? Він уже дуже дорослий), а це означає, що пора знайомити його з «дорослою їжею». Адже лікарі-педіатри радять вводити перший прикорм саме у віці шість місяців. Щоб малюк із задоволенням вчився самостійно їсти радимо придбати перший посуд для дитини.

Попередня  1 2 3 4 5 6