тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Корисно знати


М’яка іграшка ТМ Тigres – подаруйте дитині кращого друга!
М’яка іграшка ТМ Тigres – подаруйте дитині кращого друга!

Новорічні свята – час  подарунків! Ви збираєтеся в гості й не знаєте, що подарувати дитині?

Сьогодні магазини іграшок переповнені різноманітними конструкторами, трансформерами, машинками та ляльками з сотнями аксесуарів. Іграшкова індустрія щороку дивує нас новими моделями.  Але серед усього цього різноманіття є іграшки, які користуються популярністю протягом багатьох років.  Звичайно ж, мова про м'які іграшки.

Плюшеві ведмедики, зайчики, мишки, їжачки та собачки подобаються дитині. Адже малюк вважає м’яку іграшку справжнім живим другом, з яким почуває себе в безпеці. Обирає ім’я, наділяє певними рисами характеру та із задоволенням засинає, обіймаючи  м’якого улюбленця.

  М’які іграшки розвивають тактильні відчуття з самого раннього віку, у дитини  покращується координація і моторика. Тому, купуючи іграшку на подарунок хлопчику або дівчинці, будьте впевнені – ви зробили правильний вибір!

Купуйте безпечні іграшки !

М’які  іграшки  виготовляють  з ворсистих або комбінованих  тканин. Візьміть іграшку в руки та легенько потягніть за ворс, він не повинен лишатися у ваших руках. Зверніть увагу на її очі та носик, вони повинні бути міцно прикріплені. Для безпеки дітей до 3-х років краще обрати іграшку з вишитими елементами.  Іграшка не повинна мати різкого запаху і неприродно яскравого кольору. Обираючи будь-яку іграшку для дитини, звертайте увагу на виробника. Найкраще купувати іграшки в спеціалізованих магазинах або на офіційному сайті виробника.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати безпечні м’які іграшки. Адже для їх виготовлення ТМ Tigres використовує сертифіковані матеріали та силіконізоване гіпоалергенне волокно. Милі та кумедні звірятка, фантастичні герої та м’якенькі іграшки-подушки стануть найкращими друзями для Ваших діток.  

М’які іграшки ТМ Tigres – іграшки з душею!