комплект та виписку, Андре ТАН, одяг в пологовий, одяг для дітей
тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Корисно знати


Перший «вихід у світ», або підбираємо комплект на виписку
Перший «вихід у світ», або підбираємо комплект на виписку

Перший «вихід у світ», або підбираємо комплект на виписку

 

  Готуючись до пологів, купуючи перші речі для малюка, майбутні мами заздалегідь повинні подбати й про комплект на виписку. Адже день, коли Ваше  довгоочікуване маля вперше «вийде у світ», залишеться не лише у Вашій пам’яті, а й закарбується на яскравих фотографіях. Тому радимо Вам заздалегідь зібрати окремо ті речі, котрі Ви одягнете у день виписки з пологового.  

Перший одяг для дитини, обов’язково повинен бути з натуральної тканини, адже шкіра новонародженого дуже чутлива.  Тому на виписку придбайте святковий комплект з  натуральних тканин, щоб малюку було безпечно та комфортно. В прохолодну весняну погоду краще купувати велюровий одяг: комбінезон, шапочку, пінетки та рукавички, а також ковдру або конверт. Виробники одягу пропонують готові комплекти на виписку, у яких є усе необхідне для малюка.

Справжнім сюрпризом  для молодих батьків стала колекція дизайнерського одягу від ТМ Тигрес та відомого українського дизайнера Андре ТАН. «Tigres by Andre Tan» - капсульна колекція неповторного святкового дитячого одягу, постільної  білизни та іграшок. Колекція відрізняється унікальним дизайном, виготовлена з натуральної тканини та оздоблена неповторною вишивкою й мереживом. Святковий одяг з колекції «Tigres by Andre Tan» спеціально призначений для офіційних заходів, фотосесій та інших  важливих подій у перші місяці життя дитини. Ви можете придбати дизайнерські комплекти на виписку «Еліт» для хлопчика та для дівчинки. У комплект кольору айворі входять: комбінезон, шапочка та конверт.

Виписка з пологового – це перший вихід у світ маленької людини. То ж хай цей день назавжди запам’ятається  неповторними фото Вашого малюка в дизайнерському одязі. Разом з ТМ Тигрес подаруйте дитині королівське життя з народження!