Подушки ТМ Тигрес – відмінний декор дитячої кімнати!
тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Корисно знати


Подушки ТМ Тигрес – відмінний декор дитячої кімнати!
Подушки ТМ Тигрес – відмінний декор дитячої кімнати!

Подушки ТМ Тигрес – відмінний декор дитячої кімнати!

У своїй кімнаті дитина проводить зачну частину часу. Тут вона грається, вчиться, відпочиває. Психологи запевняють що для гармонійного особистісного розвитку важливо, щоб кімната створювала відчуття безпеки, а інтер’єр відповідав віку.  

  Оформлюючи дитячу кімнату, зверніть увагу на подушки. Адже вони додають комфорту та створюють затишок. Найменшим сподобаються іграшки-подушки. На такій подушці дитина із задоволенням засинатиме з відчуттям, що поруч – найкращий друг. Однак подушка має не лише гармонійно доповнювати інтер’єр, а й бути безпечною.

ТМ Тигрес пропонує широкий асортимент декоративних подушок, а також подушок-іграшок для дітей різного віку, виготовлених з екологічно чистих матеріалів. Дитячі подушки ТМ Тигрес наповнені гіпоалергенним волокном та  зберігають свою форму після багаторазового прання.

Найменшим сподобаються  подушки у формі ведмедика, пінгвінчика, сови та кошеня. Кімнату маленьких модників можна декорувати  новинкою ТМ Тигрес - подушками ліцензійної серії Disney: "Щасливчик" Міккі Маус та "Красуня" Мінні Маус. Ці стильні та красиві подушки будуть відмінним декором дитячої кімнати та стануть улюбленими іграшками Вашої дитини.