тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Корисно знати


«SuperMama Сlub»: компанія «Тигрес» влаштувала сімейне свято!
«SuperMama Сlub»: компанія «Тигрес» влаштувала сімейне свято!

«SuperMama Сlub»: компанія «Тигрес» влаштувала сімейне свято!

Понад півсотні сімей відвідали івент SuperMama club, який відбувся у торговому домі Тигрес у День Матері. Це проект Компанія Тигрес покликаний інформувати майбутніх батьків про кращі товари та послуги для мам та малюків.
Молоді батьки послухали поради від кваліфікованих спеціалістів та отримали відповіді на актуальні питання. Зокрема, Оксана Чайка, бренд-менеджер Canpol babies Україна та LOVI Україна розповіла, що варто покласти у сумку на пологи, щоб почуватися комфортно в перші дні після народження малюка. Як уникнути післяпологової депресії, годуючи малюка грудьми, порадила консультант з грудного вигодовування, Наталія Іванова. Олександр Дикий, акушер-гінеколог, представник Інституту Клітинної Терапії розповів про збереження стовбурових клітин, як запоруку здорового майбутнього дитини.
Про те, що чисті зуби хворі не бувають та як доглядати за ротовою порожниною і дітям, і дорослим розповіла лікар-стоматолог Куцик Ярина. А як правильно харчуватися і де придбати якісні продукти від найкращих виробників, порадив Володимир Горбатюк, представник магазину здорового харчування «Foog end Health»
Ірина Новосад, маркетолог Будівельна компанія Інвестор порушила цікаву для молодих сімей тему. Вона порадила на що варто звернути увагу, обираючи квартиру, та розповіла про важливість інфраструктури житлового комплексу.
Традиційно для найменших гостей була облаштована ігрова зона та солодкий стіл. Поки малеча бавилася іграшками ТМ Тигрес та смакувала солодощами від партнера свята ТЕРЕМНО ХЛІБ, батьки дізналися, як виховати маленького генія, про це розповіла Тетяна Петровська, тренер по вихованню дітей.
Представник компанії Тигрес, Надія Сенюк, розповіла про перший гардероб малюка та порадила заздалегідь придбати комплект на виписку з пологового. Адже це перший вихід у світ маленької людини, який запам’ятається назавжди.
Протягом свята серед усіх присутніх розігрували цінні подарунки від партнерів SuperMama club. Кожна майбутня матуся, що завітала на свято, зможе переконатися у бездоганній якості товарів ТМ Тигрес, адже усі вагітні отримали чудові подарунки для майбутніх малюків.
Зірковою гостею свята стала Super Mama та бізнес-леді, Ірина Дубчук. Вона розповіла, як вдало поєднує ролі люблячої матусі, коханої дружини та успішної бізнес-леді, де черпає натхнення та які подарунки отримує на День Матері.
Ірина Дубчук розіграла комплект розкішної постільної білизни з дизайнерської капсульної колекції «Tigres by Andre Tan». Та порадила усім жінкам любити себе й знаходити час для себе. Адже коли жінка щаслива – щасливі усі навколо.
Ми дякуємо гостям та партнерам заходу за те, що провели з нами найніжніше свято та вітаємо усіх Supermam з Днем Матері!
Зростаємо разом!