тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Корисно знати


Вперше у Луцьку - SuperMama club!
Вперше у Луцьку - SuperMama club!

Вперше у Луцьку - SuperMama club!

Вперше у Луцьку відбувся івент SuperMama club! Це проект компанії Тигрес, покликаний інформувати майбутніх батьків про кращі товари та послуги для мам та малюків.
У торговому домі «Тигрес», у затишній атмосфері та приємній компанії, майбутні батьки послухали поради від кваліфікованих спеціалістів про вагітність, пологи, здоровий спосіб життя, догляд та виховання дітей.
Лікар-отоларинолог Віговський Олексій Андрійович розповів про профілактику ЛОР-захворювань у дітей, а практичний психолог центру планування сім’ї Касіян Оксана Володимирівна порадила як уникнути післяпологової депресії.
Вагітність - не перепона для занять спортом: про користь води розповіла фітнес-тренер мережі фітнес-клубів Sport Life Тетяна Дякова. Шкіра новонародженого дуже чутлива: як доглядати за малюком порадила Тетяна Житник, медичний представник дерматологічної французької марки "Uriage”. Олександра Борук, директор з маркетингу ТЕРЕМНО ХЛІБ, розповіла про те, що солодощі можуть бути корисними.
Компанія Тигрес та партнери свята підготували для гостей цікаві розіграші та цінні подарунки.
На стійці Майстерні Смакоти учасники заходу дегустували натуральний зефір, а виробник дитячого харчування Humana пригощав малечу корисними кашами. Представники французької лікувальної косметики Uriage презентували лінійку засобів для мам та немовлят.
Спеціальна гостя свята – успішна бізнес-леді, турботлива дружина та любляча матуся Тетяна Петровська - розповіла, як виховати майбутнього генія.
Компанія Тигрес - український виробник м'яконабивних та пластмасових іграшок, дитячого одягу та постільної білизни для дітей, ексклюзивний дистриб’ютор на території України найвідоміших брендів для дітей: Canpol babies Україна, LOVI Україна, Wader та Klein, ліцензіат Disney та Mercedes – представила кращі товари для дітей. Кожна майбутня матуся, що завітала на свято, зможе переконатися у бездоганній якості товарів ТМ Тигрес, адже усі отримали чудові подарунки для майбутніх малюків.

Ми дякуємо гостям та партнерам свята!
Зовсім скоро ми розширимо гегографію SuperMama club.
То ж до нових зустрічей!
Насолоджуємось материнством разом з Тигрес!