тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Корисно знати


ЗНАЙ НАШИХ!
ЗНАЙ НАШИХ!

ЗНАЙ НАШИХ!

Напередодні свята ніжності та краси святкує День Народження директор ПП "Тигрес" Antoniuk Oksana.Саме під її мудрим керівництвом щодня народжуються іграшки, які дарують дітям посмішки і роблять світ добрішим. Ми вітаємо Оксану Віталіївну, бажаємо нових творчих успіхів, гарного настрою та позитиву!

ЗНАК ЗОДІАКУ: риби
ПОСАДА: директор ПП «Тигрес»
ТРУДОВИЙ СТАЖ: 10 років
СІМЕЙНИЙ СТАН: заміжня
У ЖИТТІ ГОЛОВНЕ: cім’я
РОБОТА ДЛЯ ВАС: друга сім'я
НАЙЗАПОВІТНІША МРІЯ: мир в Україні
ЗАХОПЛЕННЯ: книги, англійський детектив, музика

- Керувати великим підприємством – відповідальна робота, котра потребує повної віддачі. Як поєднуєте роль берегині домашнього вогнища і директора ПП «Тигрес»?
- Поєднувати легко, адже вдома чекає чоловік, який підтримує, допомагає вирішувати і домашні, і навіть робочі питання, турбується та любить. Тільки сильний чоловік може бути підтримкою та стимулом до розвитку, зростання. В цьому і є гармонія сімейних відносин. А на роботі мене чекає дружній, сильний, професійний колектив, який працює як злагоджений механізм. І тут лишається тільки направляти, допомагати та разом мудрішати, навчатись. Це щастя бути частиною такої робочої родини. Мені це більше нагадує життя вулику: бджілки знають, що їм робити, головне знайти гарні квіти, а решта – питання часу та майстерності.
- У Тигресі Ви працюєте майже 10 років. Розкажіть про свій шлях до керівника підприємства.
- Все дуже просто – почала працювати економістом швейного виробництва… А далі – час, помилки, навчання, хороші наставники та мудрі колеги – і як результат – керівник підприємства. Але є ще один важливий компонент – віра власників у людей, яких вибирають на відповідальну посаду. Це - найважливіше…
Відповідальність за долю кожного працівника та надії «батьків» підприємства – фундамент для хорошого директора. І ще, чого навчив мене тато, в будь-якій ситуації та за будь-яких обставин потрібно лишатись Людиною. Час може виправити багато помилок, але душевні рани залікувати не зможе.
- Що побажаєте жінкам напередодні свята весни?
- Головне побажання – ніколи не втрачати надію! Цінувати кожен день, наповнювати життя позитивом та мріяти! Нехай Весна стане не тільки порою року, а станом душі!