тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Корисно знати


Зимовий Pregnancy Day
Зимовий Pregnancy Day

Зимовий Pregnancy Day

Напередодні новорічних свят журнал "Твій Малюк" зібрав майбутніх матусь на зимовий Pregnancy Day у Гольф Центр Киев. Івент проходив у вихідний день, тому його відвідало багато молодих пар. Адже готуватися до народження малюка мамам потрібно разом з татусями!
Цікаві лекції про вагітність, пологи та догляд за новонародженим, розіграші цінних та корисних подарунків, чарівна новорічна фотозона і фотосесія від професійного фотографа – молоді батьки гарно провели час та дізналися багато корисного.
Партнери свята представили товари, котрі стануть в нагоді під час вагітності та після народження малюка. На стенді Canpol babies Україна та LOVI Україна молоді батьки познайомилися з товарами з кампанії «Збери сумку в пологовий»: це справжні помічники мами, котрі будуть необхідні в перші дні після пологів. Кожна матуся отримала зразки продукції, щоб переконатися у їх бездоганній якості.
Особливу увагу гостей привернула колекція дизайнерського одягу для немовлят від українського виробника ТМ Тигрес. Це комплекти на виписку та хрещення, постільна білизна для немовлят та неймовірні м’які іграшки від відомого дизайнера Академия Стиля и Дизайна АНДРЕ ТАН. Tigres by Andre Tan - капсульна колекція для найменших призначена для перших найважливіших подій в житті дитини. У такому вбранні в малюків розпочнеться королівське життя з народження!
Компанія Тигрес також представила одяг з ліцензійної серії Disney - це вбрання для немовлят виготовлене з натуральної тканини, з оригінальними аплікаціями та вишивкою героїв мультфільмів Walt Disney.
Зірковою гостею свята стала Лілія Ребрик, яка розповіла про другу вагітність та поділилася своїми відчуттями та переживаннями.
Ми дякуємо журналу "Твій Малюк", усім організаторам, партнерам та учасникам Pregnancy Day, бажаємо веселих свят і до зустрічі в Новому році!