тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Форум

Відгуки та пропозиції  
Подушки з іменами. Ваші думки та пропозиції
Подушки з іменами. Ваші думки та пропозиції

10 Лютого 2010 року, в 17:23
Наталя Кислюк

автор

адміністратор

10 Лютого 2010 року, в 17:23
massage

Дорогі відвідувачі та користувачі нашого сайту! У нас з’явилася ідея пошиття подушок з вашими іменами. Хотілося б дізнатися вашу думку з цього приводу. Та цікаво, які саме імена ви б хотіли бачити на подушечках. Ми приймемо до уваги усі ваші пропозиції та будемо раді їх втілити у реальність. Дуже вдячні за допомогу.

татьяна
13 Липня 2010 року, в 10:04
massage

очень хотелось бы видеть подушки не с именами а с ласкательными словами. н-р моя златовласка и нарисована девочка с золотыми косами. моя звездочка и тд. хотя и имена я думаю были бы актуальными но лишь в том случае если к имени будет и картинка, описывающая имя

Oksana
15 Квітня 2010 року, в 12:04
massage

Найпопулярніші імена - це, звісно, добре... Але, може просто продумати подушки, які відображили чоловічу частину людства (ВІН, ДЛЯ НЬОГО, з хлопчиком) та жіночу (ВОНА, ДЛЯ НЕЇ, з дівчинкою). Оце-так оригінально. І з іменами не треба мудрувати. А то не хочеться, щоб така ж подушка з МОЇМ іменем була ще у когось...

Галина
26 Березня 2010 року, в 15:44
massage

Пропоную "маленьке сонечко", де з куточка подушки буде всміхатись сонечко.

Наталя Кислюк

автор

адміністратор

23 Березня 2010 року, в 11:31
massage

Власники найцікавіших ідей отримають подушку з іменем у подарунок.