тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Форум

Відгуки та пропозиції  
Дитяча постільна білизна ТМ Тигрес, Ваші думки
Дитяча постільна білизна ТМ Тигрес, Ваші думки

27 Вересня 2011 року, в 16:22
Наталя Кислюк

автор

адміністратор

27 Вересня 2011 року, в 16:22
massage

В перші місяці життя дитина проводить уві сні найбільше часу. Тому про комфортний сон малюків ми також вирішили потурбуватися. В серпні цього року фабрика «Тигрес» розпочала виробництво постільної білизни для немовлят під ТМ «Тигрес». З нетерпінням чекаємо на відгуки тих, хто вже придбав для свого малюка нашу постіль, а також на цікаві пропозиції.

Наталя Кислюк

автор

адміністратор

21 Грудня 2012 року, в 08:55
massage

Вікторія, ось цей комплект в нашому інтернет-магазині: http://tigres.com.ua/catalogue/bed/%D1%81omplete/komplekt-veselkovi-smugky-salatovyi-8-el/. Роздрібна рекомендована ціна - 801 грн.

Вікорія
20 Грудня 2012 року, в 19:05
massage

Все ж таки я не бачу цін. Яка ціна Комплект "Веселкові смужки" - салатовий (8 ел.)?
З Повагою.
Вікторія.

Наталя Кислюк

автор

адміністратор

10 Липня 2012 року, в 10:00
massage

Уважаемая Юлия! В комплектах, которые мы производим, есть одеяло нужного Вам размера, так как каждый производитель, который занимается детским постельным бельём, выпускает комплекты под размер кроватки (при покупке кроватки в магазине Вам должны были это сообщить). Поэтому одеяла, которые подарены, не подходят под наш размер.
В одеяла, которые имеют замки, детишек не пеленают, а существуют натуральные велюровые одеяла без замков, а также разнообразные конвертики, пелёночки. Интересующий Вас вопрос о сертификации наших товаров размещён на этикетке, которая находиться на изделиях. Большое спасибо за Ваш отзыв. С уважением, корпорация «Тигрес»!

Oksana
09 Липня 2012 року, в 11:02
massage

Дорога Юлія, а мені змінка дуже сподобалась, і комплект сам теж, і так як дитна у мене не перша, то можу зробити висновок. що українські виробники вже почали наближатись до євпропейських аналогів. До речі, не можу зрозуміти жодне з ваших зауважень. По-перше, на разі усі виробники пропонують постільні речі із замочками (тільки от його розміщення знаходиться знизу, в ножках, аби ручки не постраждали, просто переверніть). І стосовно розміру - та ж усі пропонують ріних розмірів постіль, оскільки існує дуже багато виробників ліжечок, варіанти розмірів яких не співпадають. Ось чому у вас і з'явились дві ковдри іншого розміру. І про цих чотири частини?... Ви що, це ж така моделька, є ще красивіші, але ОСНОВНЕ - нижня частина .якою потрібн вкривати дитинку - рівненька, без жодних швів. Подивіться, що пропонує ринок - і з аплікаціями. і з різними тканинами зверху, і з мереживом.... Це ж гарно, має радувати і вас, і дитину. Та й не розумію. в чому проблема - не хочете шукати шви - придбайте коверт чи велюрову ковдру... Я розумію .на вас стільки нового зараз звалилось, але раджу починати розбиратись з цими всіма розмірами, тканинками, складом - від цього нікуди не втечеш... Успіху Вам у цій новій професії та здоров'я малюку! Рада за Вас... Ах, яке ж це приємне відчуття....

Юлія
24 Червня 2012 року, в 00:39
massage

Сразу покупала сменную постельку в мишках, что бы забрать с роддома малышку. Думала потом докупить еще и набор. Понравилось качество ткани,расцветки,белая простынь. Не приятно, что пододеяльник пошит из 4 частей (для экономии ткани). Теперь,что бы запеленать и убаюкать малышку надо присмотреться какой стороной ложить,что бы шов не отметился на щеке. Совсем не понравилось, что пододеяльник на змейке и эта змейка может поцарапать малыша или вообще попасть в глаз ( новорожд. могут уже сжимать в руках что-то,их движения неуклюжие,дети часто трут глазки перед сном). Теперь я должна смотреть-какой стороной укрываю. Как они прошли сертификацию??У меня есть еще 2 других подаренных одеяльца, но пододеяльник на 10см маловат для них. Так что покупка набора отменяется.

Inna
25 Березня 2012 року, в 15:28
massage

Мне не нравится то, что вся постелька красивого яркого цвета, а простыня белая:( Хотелось бы, чтобы и простынка была под цвет всего комплекта:) А еще защиту на кроватку можно сделать пошире (повыше):)

Наталя Кислюк

автор

адміністратор

23 Лютого 2012 року, в 15:10
massage

Поверхня, на якій спить немовля повинна бути рівною і плоскою, щоб не спровокувати викривлення хребта, який зараз цьому легко піддається. А також не повинна перетискати судини, що проходять уздовж шийного відділу. Серед них особливо значущі такі великі "магістралі", як сонні і хребетні артерії, що кровозабезпечують мозок. Наша корпорація дбає про немовлят, саме тому використовує у дитячих подушечках наповнювач такої товщини.
Дуже Вам вдячні за відгук.
Бажаємо Вашій дитинці рости здоровою на радість Вам!

Natalka
23 Лютого 2012 року, в 00:44
massage

Користуюся комплектом "Ведмедики на коврику" салатового кольору. Якістю пошиття цілком задоволена. Єдине: дитина маленька, цілу ніч (крім часу годування) спить практично не рухаючись, подушка тонка і проминається, робиться ямка, ніби подушки й нема. Мабуть, коли ви, як виробник, наповнювали подушку, то цікавилися скільки там має бути того наповнювача. Але як на мене, то його там малувато. І в ковдрі волокно збивається "в ноги", то може варто прострочувати? Ось така порада. Якщо я не права - виправте мене. За 12-бальною шкалою у постільного комплекту на мою думку - 10.

Galinka.O
16 Грудня 2011 року, в 20:30
massage

Недавно придбала, дуже подобається, мака та ніжна!