тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Прес-центр

Фінал 8-го сезону проекту
13 Грудня 2017

Фінал 8-го сезону проекту "Пузата мама"

Вагітною бути модно - це довели фіналістки 8-го сезону проекту «Пузата мама», який відбувся у Рівному.

Екскурсії по виробництву іграшок ТМ
08 Грудня 2017

Екскурсії по виробництву іграшок ТМ "Тигрес"

Друзі! Сезон екскурсій по виробництву м’яконабивних та пластмасових іграшок Компанія Тигрес завершився. Восени до нас завітали близько 3000 гостей з різних куточків України.

ВРЯТУЄМО ЖИТТЯ ДИТИНІ РАЗОМ!
08 Грудня 2017

ВРЯТУЄМО ЖИТТЯ ДИТИНІ РАЗОМ!

Друзі та колеги! Часу на порятунок Каті лишається все менше! Операція запланована на кінець року. Стати терміново в чергу на операцію було складно, але батькам це вдалося! Тепер життя дівчинки залежить від того, чи вдасться нам до 30.12.2017 назбирати необхідну суму.

Збираємо осінні дари з Gigant Farmer від ТМ Wader
25 Жовтня 2017

Збираємо осінні дари з Gigant Farmer від ТМ Wader

Восени дітям важливо більше часу проводити на вулиці, насолоджуючись сонечком. А щоб прогулянки були для малюка не лише корисні, а й цікаві завжди беріть з собою іграшки. Малюки люблять бавитися в піску, однак  у жовтні краще обмежитися прогулянками парком.

Колектив ТОВ«ТИГРЕС» щиро вітає ПП «ТИГРЕС» З 14-ю річницею з дня заснування!
09 Жовтня 2017

Колектив ТОВ«ТИГРЕС» щиро вітає ПП «ТИГРЕС» З 14-ю річницею з дня заснування!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Бажаємо миру і світлої долі, Запалу, енергії, сили доволі. Творчого вогнику, віри й наснаги, Щедрості серця, людської поваги. На довгих стежках Вашої ниви Будьте завжди здорові й щасливі! ДЯКУЄМО ВАМ ЗА БАГАТОРІЧНУ СПІВПРАЦЮ, ЗИЧИМО МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я ТА ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ!

04 Жовтня 2017

Фестиваль "Ярмарок Любарта" у Луцьку

 Вперше у Луцькому замку відбувся фестиваль «Ярмарок Любарта». Майстер-класи для дітей, театралізовані вистави, безліч розіграшів і, звичайно, ярмарок, де українські майстри представили вироби ручної роботи.

Інклюзивний клас на екскурсії по виробництву іграшок
02 Жовтня 2017

Інклюзивний клас на екскурсії по виробництву іграшок

Вони найменше потребують нашого співчуття чи співпереживання. Вони потребують шансу. Шансу вчитися, працювати, бути потрібними. Це - особливі діти. В Україні стрімко збільшується кількість інклюзивних класів, де діти з особливими потребами навчаються поруч з іншими дітьми.

Компанія Тигрес підтримала особливих спортсменів Волині
15 Вересня 2017

Компанія Тигрес підтримала особливих спортсменів Волині

12 вересня у Луцьку, в рамках Спеціальної Олімпіади України, відбулися змагання серед дітей з особливими потребами. Другі регіональні змагання присвячені Дню фізичного здоров’я, який відзначали 9 вересня.

05 Вересня 2017

"Сьогодні ми переконалися, що виробництво пластмасових іграшок абсолютно безпечне"

  - Сьогодні ми переконалися, що виробництво пластмасових іграшок абсолютно безпечне, – сказав під час екскурсії Михайло Марчак, учень 10 класу Луцької СЗОШ №5.

3D puzzle animals – іграшка для маленьких розумників!
27 Липня 2017

3D puzzle animals – іграшка для маленьких розумників!

Одна з найпопулярніших ігор, якою захоплюються як діти, так і дорослі – пазли. Для дітей - це справжня магічна іграшка, коли з невеликих кольорових деталей збирають картинку чи фігуру. Трішки історії   Ідея збирати картинку з  фрагментів належить Джону Спілсбері.

Попередня  1 2 3 4 5 6 7 ...