компанія "Тигрес" фестиваль у замку "Ярмарок Любарта"
тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Новини

Фестиваль
Фестиваль "Ярмарок Любарта" у Луцьку

 Вперше у Луцькому замку відбувся фестиваль «Ярмарок Любарта». Майстер-класи для дітей, театралізовані вистави, безліч розіграшів і, звичайно, ярмарок, де українські майстри представили вироби ручної роботи. Відвідувачі свята посмакували українськими стравами, що приготували у великих казанах на території замку, подивилися показ мод та сфотографувалися у спеціалізованих фотозонах. Зі сцени лунали й сучасні хіти, й українська народна музика та класика.
Ведучі дійства розіграли безліч подарунків від партнерів свята. Компанія Тигрес підготувала призи для маленьких учасників та гостей « Ярмарку Любарта». Вихованці школи моделей GRACE MODEL HOUSE на сцені замку продемонстрували м’яконабивні іграшки ТМ Тигрес, які подобаються і малечі, і дорослим. Адже компанія виготовляє іграшки для людей від 2 років до 102! Зокрема, усі аплодували сові «Роузі» котра 2 березня перемогла у XIV Національному конкурсі та стала кращою іграшкою України у 2017р. Представники компанії розповіли й про унікальну колекцію над якою працювали спільно з відомим українським дизайнером Андре ТАН. Tigres by Andre Tan - це колекція неповторного святкового дитячого одягу, постільної білизни та іграшок. Придбати колекцію можна тут: http://bit.ly/2xgs3Vg
Сонячна погода, історична атмосфера, багато подарунків та корисної інформації – ми впевнені, що фестиваль «Ярмарок Любарта» стане доброю традицією для лучан та гостей зі всієї України.