тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Новини

Фінал 8-го сезону проекту
Фінал 8-го сезону проекту "Пузата мама"

Фінал 8-го сезону проекту

Вагітною бути модно - це довели фіналістки 8-го сезону проекту «Пузата мама», який відбувся у Рівному. Це сімейний проект, протягом якого майбутні батьки не лише отримують практичні знання по догляду за новонародженим, а й займаються спортом, відвідують майстер-класи та влаштовують вечірки.
У фінальному шоу дівчата дефілювали, демонструючи ідеальні фігури, адже вагітною бути красиво, здорово та модно! До речі, на свято прийшли й фіналістки попередніх сезонів разом зі своїми малюками. Найменших гостей чекав смачний candy bar від домашньої кондитерської “Sweet Life”.
Організатори свята підготували насичену концертну програму та чимало сюрпризів. Canpol babies Україна та LOVI Україна - європейські виробники аксесуарів для мам та немовлят, підготували для майбутніх матусь подарунки та зразки продукції, котра буде необхідна в перші дні після народження дитини.
Особливістю проекту є те, що «Пузата мама» - це свого роду інститут, по закінченню якого кожна учасниця отримує диплом, та стає фахівцем у найважливішій професії - материнстві.