тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Новини

Говерла – ще одна перемога колективу компанії ТИГРЕС!
Говерла – ще одна перемога колективу компанії ТИГРЕС!

Говерла – ще одна перемога колективу компанії ТИГРЕС!

Піднятися над хмарами, милуючись красою, від якої перехоплює дух. Вдихнути на повні груди аромат карпатських гір та торкнутися неба. Побачити, щоб ніколи більше не забути. Це - вершина Говерли. Здолати її – справжній подвиг, а нагорода – неймовірне відчуття власної перемоги.
22 липня на найвищій точці України замайорів прапор компанії «ТИГРЕС». Дружний колектив компанії підкорив Говерлу. Це перемога усіх і водночас кожного! Ще одне досягнення, яке об’єднало нас та надихнуло на нові звершення.
Відпочивши після підкорення Говерли, ми спробували себе у екстремальному спорті – рафтингу річкою Черемош. Кожен, хто одягнув спеціальне обладнання, відчув єдність з природою, неймовірний заряд адреналіну та свободи. Рафтинг – колективний спорт, який базується на довірі, де усі, хто перебуває у човні – частина одного цілого. І від кожного залежить чи втримається човен у водовороті гірської річки. Так, як і те, чи буде компанія успішною завтра…
Ну і як же без навчання! Лише здобуваючи нові знання, ми стаємо професійнішими! На лоні природи ми із задоволенням прослухали тренінги «Лідерство в особистому професійному житті» та «Конфліктологія і методи вирішення».
Дякуємо власникам та адміністрації компанії за чудову подорож до мальовничих Карпат! Такі заходи єднають колектив та надихають на нові професійні звершення!
Зростаємо разом!!!