екскурсії на Тигрес, особливі діти, пластмасові іграшки
тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Новини

Інклюзивний клас на екскурсії по виробництву іграшок
Інклюзивний клас на екскурсії по виробництву іграшок

Інклюзивний клас на екскурсії по виробництву іграшок

Вони найменше потребують нашого співчуття чи співпереживання. Вони потребують шансу. Шансу вчитися, працювати, бути потрібними. Це - особливі діти. В Україні стрімко збільшується кількість інклюзивних класів, де діти з особливими потребами навчаються поруч з іншими дітьми. Фахівці запевняють, що в інклюзивних класах діти набагато краще розвиваються. Особливі школярі виховують в однокласниках доброту та толерантність. У вересні 2017р. близько 7000 особливих школярів сіли за парти українських шкіл.
Минулого року Волинська область була у трійці лідерів серед областей України за кількістю учнів, що навчалися в інклюзивних школах. Волинські педагоги та батьки розуміють, що кожна дитина має право на освіту. Компанія Тигрес підтримує інклюзивну освіту в Україні. 26 вересня до нас на екскурсію по виробництву іграшок завітали учні інклюзивного 1-Г класу Луцької ЗОШ №20. Вони побували в казковому світі, де народжуються іграшки та познайомилися зі знаменитим Тигреням!
Ми дякуємо педагогам та батькам Луцької ЗОШ №20 за толерантних та розумних учнів, та вітаємо усіх працівників освіти з прийдешнім професійним святом! У Ваших руках майбутнє України.
Зростаємо разом!