тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Новини

КОМПАНІЯ ТИГРЕС ТА АНДРЕ ТАН ОДЯГНУТЬ НЕМОВЛЯТ У ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ ОДЯГ
КОМПАНІЯ ТИГРЕС ТА АНДРЕ ТАН ОДЯГНУТЬ НЕМОВЛЯТ У ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ ОДЯГ

КОМПАНІЯ ТИГРЕС ТА АНДРЕ ТАН ОДЯГНУТЬ НЕМОВЛЯТ У ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ ОДЯГ

7 березня у компанії Тигрес відбулась презентація проекту «Tigres by Andre Tan». Напередодні весняного свята сам дизайнер завітав у компанію, що стало приємним сюрпризом для жіночої половини колективу.
Андре Тан та співвласниця компанії Тигрес Ірина Дубчук розповіли, що вже скоро поціновувачі брендових речей зможуть придбати дизайнерське вбрання для наймолодших. Зокрема, це будуть набори на виписку в пологовий, набори для хрестин, постільна білизна та м’які іграшки для діток.
Андре Тан оцінив виробничі потужності компанії й навіть випробував робоче місце швеї. Дизайнер зауважив, що працює лише з кращими на ринку.
Андре Тан наголосив, що уся лінія вирізнятиметься унікальним дизайном, використанням цікавої вишивки, мережива та оригінальною упаковкою. Модельєр зазначив, що в дітях виховувати любов до прекрасного потрібно з народження, одягаючи їх в гарний одяг. В свою чергу Ірина Дубчук сказала, що молоді батьки часто не знають, де купити якісні та ексклюзивні речі для своєї крихітки. І саме завдяки проекту «Tigres by AndreTan», мама зможе придбати перші речі для дитини від кутюр.
Співпраця відомого дизайнера та компанії Тигрес обіцяє бути плідною та тривалою. Вже у вересні, у всіх мережах бутиків «АTAN», магазинах «Тигрес» та відомих мережах магазинів, можна буде придбати дизайнерські речі для немовлят з першої колекції.
Зростаємо разом!