Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Новини

Компанія Тигрес - традиційний партнер чемпіонату з боротьби самбо!

У Луцьку, у військово-спортивному ліцеї пройшов щорічний чемпіонат Державної прикордонної служби України з боротьби самбо, присвячений пам’яті молодшого сержанта Сергія Гулюка, який у 2014 році віддав своє життя, захищаючи східний кордон нашої держави. Компанія Тигрес традиційно підтримала молодих спортсменів та підготувала для переможців подарунки.

У змаганнях  цього року взяли участь 25 команд, які представляли всі регіональні управління та прикордонні загони, а також навчальні заклади Держприкордонслужби, ОКПП «Київ» і Головний центр зв’язку автоматизації та захисту інформації. Загалом - понад 130 учасників, серед яких 102 спортсмени, у яких є високі здобутки в спорті, зокрема бойовому самбо.

В серії динамічних та напружених поєдинків з боротьби самбо кубок Сергія Гулюка здобула команда Чернігівського прикордонного загону. Друге місце вибороли прикордонники Харківського загону та третє – Чернівецький прикордонний загін. Кубок переможцям вручала дружина та син воїна, що віддав життя за Україну.

Серед команд регіональних управлінь перше місце отримала команда Північного регіонального управління, друге місце – Західного регіонального управління та третє - команда Східного регіонального управління.

Олександр Вагралік, який представляє Луцький прикордонний загін, став першим у найлегшій категорії – вагою до 57 кілограмів.

Організатори запевняють, що такі змагання – це водночас перевірка фізичного стану прикордонників й стимулювання їх підтримувати фізичну форму для несення служби. Адже нерідко прийоми самбо доводиться застосовувати на практиці.

Усі переможці отримали медалі, дипломи  та м’які подушки ТМ Тигрес, які завжди нагадуватимуть прикордонникам що «З кордону починається держава»!