тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Новини

Щоб час пам’яті не стер – завітайте на Дністер!
Щоб час пам’яті не стер – завітайте на Дністер!

Щоб час пам’яті не стер – завітайте на Дністер!

Колектив компанії Тигрес провів чудовий weekend, побувавши в одному із семи чудес України - Дністровському каньйоні. Він – один з найдовших у Європі (250 км), та має високі стіни (120 м), які створюють особливий клімат: для Дністра характерна м'яка зима, надзвичайно рання весна й майже тропічне літо.
Ми відвідали Джуринський водоспад та побували у Червоноградському замку, вежі якого зберігають пам`ять про історичні події XII –XIII століть.
Сплав по Дністру – це незабутній відпочинок, дика і неторкана природа, краса і різноманітність дністровського ландшафту. Сплав відбувався під керівництвом досвідчених інструкторів з веселими піснями та колоритними місцевими жартами.
Польова кухня, змагання зі спортивного туризму на березі найкрасивішої річки України - ці вихідні запам’ятаються усім. А панорама Заліщик залишеться назавжди не лише на яскравих світлинах. Бо ж не даремно кажуть: «Щоб час пам’яті не стер – завітайте на Дністер!»
Зростаємо разом!