тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Новини

Свято «ПРОВЕДЕМО ЛІТО РАЗОМ З ТИГРЕС»
Свято «ПРОВЕДЕМО ЛІТО РАЗОМ З ТИГРЕС»

Свято «ПРОВЕДЕМО ЛІТО РАЗОМ З ТИГРЕС»

Покликання компанії Тигрес - здійснювати дитячі мрії! Найкраще, найщиріше свято відбулося на території компанії: ПРОВЕДЕМО ЛІТО РАЗОМ З ТИГРЕС!
В останні літні вихідні збулася мрія малечі працівників компанії - вони вперше побачили, де працюють їхні батьки та як створюються улюблені іграшки! Дітлахи були у захваті, побачивши на власні очі народження іграшки!
Після екскурсії малюків розважали мультяшні герої: свинка Пеппа, Кітті та ерудовані Фіксики. А також: смачний солодкий стіл, цікаві конкурси, батут, боді-арт, фотозона, бульбашкове шоу, мега-дискотека та фокус-група. А як же без подарунків!? Усі маленькі гості отримали сюрпризи!
Дорослі та діти, об’єднавшись разом, створили живий напис «ТИГРЕС». Адже кожен працівник, зі своєю родиною - частинка великої сім’ї ТИГРЕС! І усі ми працюємо для того, аби щодня наші іграшки дарували радість дітям не лише в усіх куточках України, а й далеко за її межами. 
Ведучий свята шоу-мен СЕРГІЙ СКУЛИНЕЦЬ та творча майстерня ВЕСЕЛА КУЛЬКА подарували малюкам купу позитивних емоцій!
Веселий сміх, щасливі посмішки дітей та сімейна атмосфера панували на святі! Ми щиро віримо, що подібні заходи стануть доброю традицією, адже разом ми – велика дружня сім’я!