тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Новини

У Луцьку відзначили особливий День!
У Луцьку відзначили особливий День!

У Луцьку відзначили особливий День!

21 березня, у Міжнародний День людей з Синдромом Дауна, у Луцьку сонячні діти показали особливу виставу "Соловейко з одним крилом!"
У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки вихованці ВОГО “Даун-синдром” подякували усім, хто протягом року підтримував їх. Особливі відзнаки отримали волонтери, науковці, священнослужителі, представники бізнесу та благодійних організацій.
На заході тривала традиційна всесвітня акція #lotsofsocks, ініційована міжнародною організацією Down Syndrome International. Мета акції звернути увагу суспільства на проблеми людей з синдромом Дауна. Організатори пропонують кожному одягнути в цей день різнокольорові шкарпетки і за допомогою такого незвичайного аксесуару відчути себе, не таким як усі. Зрозуміти, що означає жити під пильними, іноді зневажливими поглядами оточуючих.
Ми дякуємо нашим особливим друзям за відзнаку і чудове свято та запрошуємо сонячну малечу відчути себе частинкою колективу компанії Тигрес на майстер-класі "Зроби іграшку своїми руками".