тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Новини

ЗНАЙ НАШИХ!
ЗНАЙ НАШИХ!

ЗНАЙ НАШИХ!

6 квітня святкує ювілей інженер з охорони праці, пожежної і екологічної безпеки компанії Тигрес Лисюк Анатолій Олексійович. Ми вітаємо Анатолія Олексійовича, зичимо йому міцного здоров'я, довголіття й надалі залишатися прикладом для майбутніх поколінь. З Днем Народження!
ЗНАК ЗОДІАКУ: Овен
ПОСАДА: Інженер з охорони праці, пожежної і екологічної безпеки.
ТРУДОВИЙ СТАЖ: 40 років (із них 32 роки - служба в підрозділах МНС, 8 років -  інженер з охорони праці).
СІМЕЙНИЙ СТАН: одружений.
У ЖИТТІ ГОЛОВНЕ: Сім’я
РОБОТА ДЛЯ ВАС: Якщо в минулому часі – це був обов’язок прийти на допомогу людям, які потрапили в небезпеку при пожежах, повенях і буревіях. В теперішньому часі – застосувати набутий досвід в упередженні подій, які можуть нести загрозу життю і здоров’ю працівникам та збереженню матеріальних цінностей підприємства.
НАЙЗАПОВІТНІША МРІЯ: З висоти прожитих років, бачу, що все про що мріяв, збулося. Але мріяти ніколи не пізно, тому теперішні мрії до найзаповітніших не відношу.
ЗАХОПЛЕННЯ: В молоді роки – пожежно - прикладний спорт, зараз люблю читати книги жанру – аргументалістика, цікавить вчення філософів давнини.
- В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ РОБОТА ІНЖЕНЕРА З ОХОРОНИ ПРАЦІ В КОМПАНІЇ «ТИГРЕС»?
- Я розширив би питання, адже я не тільки інженер з охорони праці, але і пожежної, і екологічної безпеки. У відведеному форматі скажу тільки про роботу інженера з охорони праці, яка полягає в проведенні заходів спрямованих на збереження життя, здоров’я і працездатності працівників компанії «Тигрес». Робота з пожежної і екологічної безпеки також цікава і дуже відповідальна.
- ЩО НАЙВАЖЛИВІШЕ У ВАШІЙ РОБОТІ?
- Сумлінно виконувати обов'язки, покладені посадою, яку обіймаю.
- КОМПАНІЯ «ТИГРЕС » УСПІШНО ПРОЙШЛА ДЕКІЛЬКА АУДИТІВ. НА ЩО З ОХОРОНИ ПРАЦІ ЗВЕРТАЮТЬ НАЙБІЛЬШУ УВАГУ АУДИТОРИ?
- Аудиторською компанією «Intertek» уже проведено три соціальні аудити компанії «Тигрес». В питаннях з охорони праці, для аудиторів головним було виявити потенційні загрози для життя і здоров’я працівників при виготовленні продукції. В результаті таких загроз виявлено не було, а аудитиром внесена пропозиція, щодо передачі досвіду роботи з організації охорони праці в компанії «Тигрес».
- ЩО ПОРАДИТЕ КОЖНОМУ  ПРАЦІВНИКУ, ЯКИЙ РОЗПОЧИНАЄ СВІЙ ТРУДОВИЙ ШЛЯХ?
- Найважливіше в будь-якій роботі - любити справу, якою займаєшся. Тоді робота буде в задоволення завжди!