тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Дитяча постіль «Тигрес»

В серпні 2011 року фабрика «Тигрес» розпочала виробництво постільної білизни для немовлят під ТМ «Тигрес». ЇЇ реалізація по всій території України відбувається за посередництвом  гуртівні «Тигрес».

Річний обсяг виробництва наразі становить 20 тис. комплектів постільної білизни.

Діючий асортимент - нараховує більше 50 позицій.

Асортимент включає комплекти постелі, змінні комплекти, велюрові ковдри та конверти, трикотажні ковдри, пелюшки.

Для пошиття постелі використовується високоякісна сировина - це 100% бавовняна тканина, для наповнення - синтепонове волокно - найбільш відоме волокно, яке використовується у виробництві постільної білизни. Переваги синтепону полягають в тому, що він легкий, має малу вагу, зберігає тепло та не викликає алергії, про що свідчить гігієнічний висновок.

З такою постільною білизною шкіра малюка буде дихати навіть під час сну, адже вона є приємною на дотик, пропускає повітря, легко вбирає вологу, не викликає алергії, а також  підтримує природний температурний баланс тіла.

Дитяча постіль оздоблюється кольоровими вишивками та аплікаціями на високопродуктивному обладнанні, аналогів яких в Україні налічується лише кілька одиниць.

М'яке наповнення, ніжний матеріал та гарна вишивка постільної білизни ТМ Тигрес наповнять дитячу кімнату Вашого малюка особливим затишком, створять атмосферу щастя та гарного настрою.

Дитяча постіль розрахована на ліжечка розміром 120х60 см.

Вся продукція пройшла санітарний контроль і відповідає стандартам якості ДСТУ 3119-95.