тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Корпоративні замовлення

Шукаєте оригінальний корпоративний подарунок, сувенір для ділових партнерів або покупців? М'яка іграшка з логотипом або слоганом вашої фірми - ідеальний вибір. Адже м'які іграшки створюють гарний настрій і викликають теплі почуття у покупців і партнерів. А завдяки грамотно продуманому дизайну такий корпоративний сувенір зробить вас впізнаваним і створить ваш неповторний стиль. Така реклама - порівняно недорога, але дуже ефективна.

Фабрика «Тигрес» пропонує пошиття м'яконабивних іграшок з логотипом вашої фірми на замовлення. Ми дбаємо про ваш бездоганний імідж, тому для виготовлення корпоративних подарунків використовуємо тільки якісні матеріали і сучасне обладнання. Такі сувеніри підкреслять високий статус вашої фірми та піднімуть вашу репутацію в очах ділових партнерів і клієнтів. А про те, щоб цей маленький, але такий важливий символ вашої компанії був дійсно унікальним, подбають наші професійні дизайнери.

В арсеналі наших послуг - не тільки пошиття м'яких іграшок, але також виготовлення пластмасових іграшок на замовлення. Ми можемо розробити і виготовити пластмасові іграшки в ваших корпоративних кольорах. А щоб надати такому корпоративному сувеніру ще більшої індивідуальності, ми можемо створити наклейки з логотипом або слоганом вашої фірми, які будуть розміщені на пластмасових іграшках.

Фахівці фабрики Тигрес виконають будь-які ваші побажання з виготовлення корпоративних подарунків.

З питань виготовлення корпоративних іграшок з нанесенням символіки організації звертайтесь:

Відділ постачання — тел.: (0332) 77-36-22.

Мінімальна партія замовлення м'яконабивних іграшок- 100 шт.

Розмір м'яконабивної іграшки - не менше 20 см.