тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Пластмасові іграшки «Тигрес»

В кінці 2011 року паралельно з монтажем пластмасової іграшки польської торгової марки WADER, ми розпочали власне виробництво високоякісних пластмасових іграшок під торговою маркою "Тигрес".

Для виробництва іграшок використовується виключно безпечна, екологічно чиста сировина - поліпропілен (країни Європейського Союзу) та барвники (Україна).

Виробнича лінія складається з термопластавтоматів австрійського виробника ENGEL та видувних машин.

Діючий асортимент нараховує більше 100 позицій.

Нам є чим зацікавити і потішити дитину з будь-якими смаками та уподобаннями. Адже асортимент пластмасових іграшок справді вражає. Це різноманітні іграшкові машинки, набори для піску, конструктори, пазли, мозаїки та іграшковий посуд.

Ми завжди слідкуємо за світовими тенденціями на ринку і намагаємось творчо підходити до впровадження нових видів продуктів.

Ми переконані, що казковий світ іграшок має бути безпечним для дитини, тому відповідально ставимося до питання якості продукції. Вся продукція має український сертифікат якості та декларацію про відповідність Технічному регламенту безпеки іграшок. Це – документальне підтвердження того, що наша іграшка абсолютно безпечна і відповідає всім необхідним стандартам.

Підтвердженням високої якості пластмасової іграшки ТМ «Тигрес» є налагодження експорту продукції до країн західної Європи, Молдовы, Казахстану, а також до Російської Федерації.

У перспективних та довгострокових планах — виробництво широкого асортименту іграшок різної тематики, а також посилення присутності нашого бренду на ринках України, СНД та Європи.

Асортимент наших пластмасових іграшок, створених з фантазією і любов'ю до дітей, по-справжньому величезний. Але ваш вибір ще ширший - ми можемо запропонувати вам виготовлення пластмасових виробів за допомогою наданих вами прес-форм для лиття на нашому сучасному обладнанні. Така співпраця дасть вам можливість втілити свої ідеї, для чого вам не вистачало тільки хорошого устаткування.

Ми розуміємо, що в майстерності виготовлення пластмасових іграшок кожна деталь має значення. Можливо, вам потрібні тільки окремі елементи наших товарів - наприклад, деталі конструкторів (кубики, ложечки, кухлики, відра і багато іншого). У цьому випадку ми даємо вам можливість замовити тільки те, що вам необхідно, і нічого зайвого.

Ми чекаємо на ваші побажання та ідеї, які допоможуть нам разом зробити життя дітей ще яскравішим і цікавішим!