тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

М'яконабивні іграшки «Тигрес»

ПП «Тигрес» засноване у жовтні 2003 року та виготовляє продукцію ТМ «Тигрес» (м'яконабивні іграшки, дитяча постіль та білизна).

Наша місія - виробництво якісної конкурентоспроможної продукції для дітей, яка відповідає вимогам часу, стану ринку та потребам споживачів.

Виробництво іграшок на даний момент - це:

  • професійна студія дизайну;
  • виважена асортиментна політика;
  • оптимальні виробничі площі;
  • команда професіоналів, що постійно на шляху удосконалення та розвитку підприємства;
  • високотехнологічне обладнання;
  • дотримання стандартів якості та безпеки;
  • турбота про споживачів.

Річний обсяг виробництва — більше 250 тис. виробів.

Діючий асортимент — понад 100 м’яких друзів для дітей.

Площа виробничих приміщень — 5000 м. кв.

Основна сировина -  тканини різної фактури та колірної гами, переважно хутро штучне та коротковорсові тканини (Корея, Китай, Білорусія, Україна), натуральні тканини (бязь, сатин, льон). Для наповнення виробів застосовується волокно силіконізоване —  це один з найсучасніших синтетичних наповнювачів, який швидко приймає свою звичайну форму після будь-яких дій (зминання, стискання і т. д.), не викликає алергічних реакцій, не вбирає сторонніх запахів і добре піддається пранню.

Устаткування: цех машинної вишивки, виробнича лінія для розпушування силікону та наповнення виробів, електроножі, спеціалізовані швейні машини.

Практично всі стадії виробництва автоматизовані, використання ручної праці зведено до мінімуму, що дозволяє забезпечувати значні обсяги виробництва при залученні відносно невеликої кількості робочої сили.

На підприємстві функціонує студія дизайну, фахівці якої постійно слідкують за тенденціями іграшкової моди і щотижня поповнюють асортимент цікавими новинками. Тут оживають мрії.

Високоякісна сировина, привабливий та різноманітний дизайн, широкий асортимент - наші м'які іграшки стали улюбленими друзями малят. За весь період роботи фабрика «Тигрес» одержала численні нагороди та дипломи. Дякуємо за визнання!

Вся продукція фабрики сертифікована згідно вимог чинного законодавства, пройшла санітарний контроль і відповідає стандартам якості ДСТУ 2028-92, ДСТУ 2029-92, ДСТУ EN 71-1:2006.

Доступність м'яких іграшок ТМ «Тигрес» забезпечує розгалужена система доставки гуртівні «Тигрес». Малюки усіх регіонів України та Росії мають можливість познайомитися з героями казкової країни Мрій незалежно від свого місцезнаходження.

Відео про процес виробництва м'яких іграшок:

виробництво м'яких іграшок

«Тигрес»  — в іграшку ми вкладаємо душу!