тел.: (0332) 77-36-00
Корпорація Тигрес

Компанія Тигрес

Компанія «Тигрес» складає група виробничих і торгових компаній. Основним видом діяльності яких є виробництво, оптова та роздрібна торгівля дитячими товарами широкого асортименту.

0
Відтепер «Тигрес» у твоєму мобільному телефоні

Бренди

Canpol babies

Canpol babies — допомагаємо мамам створювати безпечний та яскравий світ для дітей!

Продукція торгової марки «Canpol babies»
Тигрес

Тигрес — Зростаємо разом!

Тигрес - це м'яконабивні іграшки, пластмасові іграшки та дитяча постільна білизна вітчизняного виробництва та європейської якості.

М'які іграшки

Виготовлення м'яких друзів для дітей проходить повний виробничий цикл: від розробки ідеї до пошиття готових виробів.

Висока якість продукції досягається завдяки застосуванню високопродуктивного обладнання, високоякісної сировини, яка пройшла гігієнічний контроль і відповідає усім вимогам законодавства та роботі кваліфікованих спеціалістів.

Для пошиття іграшок використовується штучне хутро та ворсова тканина від кращих виробників України, Кореї та Китаю, а для наповнення — силіконове волокно, яке є найбільш екологічно чистим та якісним із всіх відомих наповнювачів. Завдяки використанню такого наповнювача та додаткової його обробки, навіть велика іграшка від Тигрес легенька і м’яка. Вироби оздоблюються кольоровими вишивками та аплікаціями.

Пластмасові іграшки

Для виробництва пластмасових іграшок "Тигрес" використовуються високоякісні безпечні матеріали - поліпропілен, поліетилен (Нідерланди), барвники (Швеція). Моделі іграшок спроектовано таким чином, щоб забезпечити їм обтічну форму без гострих виступів, з метою забезпечення максимальної безпеки для дитини. Всі деталі іграшок є абсолютно безпечними і міцними, крім того їх можна комбінувати між собою. Іграшки представлені як в яскравих, так і в пастельних кольорах. 

Підвищують інтелектуальні здібності - вміння запам'ятовувати, розпізнавати форми і кольори, розвивають пам'ять. 

Продукція пройшла випробування в Європі.

Дитяча постільна білизна

Виготовляється з високоякісної і міцної 100% бавовняної тканини, для наповнення використовується синтепонове волокно. З такою постільною білизною шкіра малюка буде дихати навіть під час сну, адже вона є приємною на дотик, пропускає повітря, легко вбирає вологу, не викликає алергії, а також  підтримує природний температурний баланс тіла. Не змінює свою форму і колір після прання.

М'яке наповнення, ніжний матеріал та гарна вишивка постільної білизни ТМ Тигрес наповнять дитячу кімнату вашого малюка особливим затишком, створять атмосферу щастя та гарного настрою.

Вся продукція пройшла санітарний контроль і відповідає стандартам якості ДСТУ 3119-95.

Попередня  1 2 3 4 5 6 7 ...